Grand Prix dla Głoskowskiego

Konkurs Grand Prix Międzynarodowych Zawodów w skokach przez przeszkody CSI 3* w Wiener-Neustadt (Austria) zwyciężył reprezentant Polski Andrzej Głoskowski na koniu Imequyl.

Andrzej Głoskowski, trenujący na co dzień w BKJ Bogusławice, po bezbłędnym przejeździe parkuru zwyciężył najważniejszy konkurs zawodów w Wiener-Neustadt. Spośród 50 zawodników startujących w konkursie tylko pięciu przejechało parkur na czysto. O wygranej decydował czas. Głoskowski miał lepszy czas od Simone Wettstein (Szwajcaria) o ponad sekundę. Trzecie miejsce zajął Austriak Matthias Raisch.

Wyniki:
1.    Andrzej Gloskowski (Polska), Imequyl                     0/42,18s
2.    Simone Wettstein (Szwajcaria), Celerina                 0/43,67s
3.    Matthias Raisch (Austria), Lionel  38                     0/ 44,02s
4.    Dennis Evertse (Holandia), Tinky Winky                 0/44,23s
5.    Rosen Raitchev (Bułgaria), Winchester van de Padenborre        0/44,85s

W zawodach startowali również inni polscy zawodnicy Michał Tyszko, Mateusz Tyszko, Antoni Tomaszewski. Ważniejsze sukcesy tych zawodników to drugie miejsce Michał Tyszko w konkursie nr 1 i piąte Mateusza Tyszko w tym samym konkursie, czwarta pozycja Michała Tyszko w konkursie nr 9, drugie miejsce Antoniego Tomaszewskie w konkursie nr 21.

Więcej wyników na stronie:  eventcontent.hippoonline.de